
Поверхня для смаження KRCS-SEID 50
7 107 ₴
- В наличии
- Код: KRCS-SEID 50
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Жарочна поверхня KRCS-SEID 50
Код:2205
використовується для прожарювання м'яса, риби і овочів. Дана модель оснащена якісним корпусом з нержавіючої сталі.
Жарочна поверхня KRCS-SEID 5 має комбіновану робочу поверхню: 1/2 гладка, 1/2 ребриста.
- Рифлена поверхня використовується для приготування різного м'яса, риби, птиці, надаючи їм гарний візерунок у вигляді паралельних смужок, властивого для смаження на решітці гриля.
- Гладка поверхню використовується для приготування овочів надання їм рівномірної рум'яної скоринки.
Оскільки поверхня для приготування їжі в KRCS-SEID 50 з комбінованою робочою поверхнею, дуже зручно одночасно готувати різні інгредієнти, які вимагають різного принципу смаження, наприклад стейки на ребристої поверхні і овочі для гарніру на гладкій зоні.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Бренд | KARACASAN |
| Тип обладнання | Жарочна поверхня |
| Діапазон температур, ˚С | 50˚С-300˚С |
| Робоча поверхня , мм | 500х300 |
| Потужність | 2,5 кВт |
| Напруга, В | 220 В |
| Країна виробник | Туреччина |
| Габарити, мм | 500х400х200 |
| Маса, кг | 20 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 20 кг |
| Производитель | KARACASAN |
| Максимальная рабочая температура | 300 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Турция |
| Минимальная рабочая температура | 50 град. |
| Номинальная потребляемая мощность | 3 кВт |
| Тип рабочей поверхности | Комбинированная |
| Материал рабочей поверхности | Нержавеющая сталь |
| Расположение рабочей поверхности | Горизонтально |
| Источник питания | Электричество |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 200 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 500 мм |
| Длина | 300 мм |
| Длина рабочей поверхности | 300 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Чугун |
| Тип установки | настольная |
- Цена: 7 107 ₴

