
Тістоміс спіральний GASTROMIX HS20B
45 320 ₴
- В наличии
- Код: GASTROMIX HS20B
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Тістоміс Gastromix HS20В - ідеальне рішення для невеликих пекарень, піцерій, кухонь, лабораторій для замісу різних видів тіста з вологістю не менше 50%.
Увага!: В процесі експлуатації необхідно перевіряти і регулювати натяг ременів приводу.
Характеристики:
Термін гарантії 12, міс
Країна виробник КИТАЙ
Обсяг діжі, л 230
Швидкість спіралі, об / хв 240/110
Швидкість діжі, об / хв 20/10
Max завантаження тесту, кг 8
Потужність, кВт 1,1
Напруга, В 220
Вага (нетто), кг 90
Вага брутто, кг 111
Габарити (нетто), мм 675x427x853
Габарити (брутто), мм 750x440x890 - палета
2 фіксовані швидкості
ремінний привід
фіксована дежа
мікровимикач на кришці діжі
корпус - фарбований метал
матеріал діжі - нержавіюча сталь
захисна решітка з нержавіючої сталі
електромеханічна система управління
ВАЖНО! Данные тестомесы НЕ предназначены для замеса крутого теста!

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gastromix |
| Страна производитель | Китай |
| Вид оборудования | Тестомес |
| Загрузка теста | 8 кг |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Механизм крепления чаши | несъемная дежа |
| Механизм поднятия головы | неподъемная траверса |
| Номинальная потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объём дежи | 20 л |
| Тип миксера | Погружной |
| Тип оборудования | Однопостовый |
| Тип тестомеса | S-образный |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 62 кг |
| Высота | 853 мм |
| Длина | 675 мм |
| Ширина | 427 мм |
| Описание емкостей и насадок | |
| Голова тестомеса | Стационарная |
| Количество емкостей | 1 шт |
| Материал емкости | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная скорость вращения | 240 об/мин |
| Объем 1 емкости | 10000 |
- Цена: 45 320 ₴


