
Тістоміс спіральний GASTROMIX HS30B
51 500 ₴
- В наличии
- Код: GASTROMIX HS30B
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Тістоміс Gastromix HS30В - ідеальне рішення для невеликих пекарень, піцерій, кухонь, лабораторій для замісу різних видів тіста з вологістю не менше 50%.
Увага!: В процесі експлуатації необхідно перевіряти і регулювати натяг ременів приводу.
Характеристики:
Термін гарантії 12, міс
Країна виробник КИТАЙ
Обсяг діжі, л 30
Швидкість спіралі, об / хв 240/110
Швидкість діжі, об / хв 20/10
Max завантаження тесту, кг 8
Потужність, кВт 1,5
Напруга, В 380
Вага (нетто), кг 106
Вага брутто, кг 120
Габарити (нетто), мм 725x432x886
Габарити (брутто), мм 790x500x1020 - палета
2 фіксовані швидкості
ремінний привід
фіксована дежа
мікровимикач на кришці діжі
корпус - фарбований метал
матеріал діжі - нержавіюча сталь
захисна решітка з нержавіючої сталі
електромеханічна система управління
ВАЖНО! Данные тестомесы НЕ предназначены для замеса крутого теста!

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gastromix |
| Страна производитель | Китай |
| Вид оборудования | Тестомес |
| Загрузка теста | 12 кг |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Механизм крепления чаши | несъемная дежа |
| Механизм поднятия головы | неподъемная траверса |
| Номинальная потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Номинальное напряжение | 380 В |
| Объём дежи | 30 л |
| Тип миксера | Погружной |
| Тип оборудования | Однопостовый |
| Тип тестомеса | S-образный |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 62 кг |
| Высота | 886 мм |
| Длина | 725 мм |
| Ширина | 432 мм |
| Описание емкостей и насадок | |
| Голова тестомеса | Стационарная |
| Количество емкостей | 1 шт |
| Материал емкости | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная скорость вращения | 240 об/мин |
| Объем 1 емкости | 10000 |
- Цена: 51 500 ₴


