
Планетарний міксер CSREX об'єм 20 л CS-P20L
44 100 ₴
- В наличии
- Код: CS-P20L
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Планетарний міксер CS-P20L
Планетарний міксер служить для замісу тіста різних типів, а також для збивання кремів і мусів, збивання вершків, яєчних білків, майонезу, приготування картопляного пюре
і т.д. Тісто може бути пісочним, листковим, заварним, дріжджовим, бісквітним і може використовуватися для випічки рогаликів, хліба, піци, печива і т.
Місильний орган обертається навколо своєї осі і осі діжі, тим самим забезпечуючи отримання однорідної маси.
Модель: CS-P20L
Об'єм діжі: 20 л
Управління: Ручне
Кількість швидкостей: 3
Швидкість змішування: 41/90/162 об/хв
Напруга/потужність: 380 В/0,375 кВт
Вага: 75 кг
Країна виробник: Китай

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид оборудования | Миксер |
| Количество программ работы | 3 |
| Количество скоростей работы | 3 |
| Материал | Сталь |
| Механизм крепления чаши | съемная дежа |
| Механизм поднятия головы | неподъемная траверса |
| Номинальная потребляемая мощность | 375 Вт |
| Номинальное напряжение | 380 В |
| Объём дежи | 20 л |
| Сфера использования | Пищевая промышленность, Fast-food, HoReCa, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Тип миксера | Планетарный |
| Тип оборудования | Однопостовый |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 50 кг |
| Высота | 830 мм |
| Длина | 560 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Описание емкостей и насадок | |
| Голова тестомеса | Стационарная |
| Количество емкостей | 1 шт |
| Материал емкости | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Комплектация | Венчик; крюк; лопатка |
| Максимальная скорость вращения | 162 об/мин |
| Материал дежи | нержавейка |
| Напряжение, В | 220 |
| Подьемная часть | Дежа |
| Регулировка скорости | Да |
| Скорость, об/мин | 75 / 660 |
| Тип установки | настольная |
- Цена: 44 100 ₴



