
Печь конвекционная H90 Hendi 227060
34 248 ₴
- В наличии
- Код: Hendi 227060
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Конвекційна піч H90 код 227060
Конвекційна піч Hendi модель H90. Ідеальне рішення для невеликих закусочних, закладів швидкого харчування, для приготування запіканок, пирогів, запечених овочів та інших предметів прямо з духовки, а також для невеликих пекарень та магазинів, які хочуть розширити свою пропозицію свіжим та смачним хлібом.
Невеликі розміри, джерело живлення 230 В та економічне споживання електроенергії дозволяють встановити їх практично де завгодно.
Пристрій надзвичайно простий у встановленні та використанні.
Особливості продукту:
Корпус з нержавіючої сталі, склопакет
Частково емальована камера, освітлення камери
Оснащена двома ТЕНами та 2 вентиляторами
Діапазон температур: від 50 ° C до 300 ° C
Таймер від 0 до 120 хвилин
Два високоефективні вентилятори
Подвійні атермічні скляні двері
Для 4 деко розміром 438x315 мм, відстань між напрямними 70 мм
4 лотки та захоплювач
Вага: 38 кг
Параметри
Управління: ручне
Відстань між напрямними (мм): 70 мм
Розміри (мм): 595x595x (H) 570
Кількість ТЕНів: 2
Місткість камери: для 4 дека 438x315 мм,
Таймер: від 0 до 120 хвилин
Потужність (Вт): 2670
Напруга (В): 230
Вага (кг): 38

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hendi |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Вид оборудования | Конвекционная печь |
| Источник питания | Электричество |
| Количество вентиляторов | 2 шт |
| Количество уровней | 4 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Номинальная потребляемая мощность | 2.67 кВт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Особенности | Подсветка |
| Противень | уменьшенный |
| Сфера использования | Пищевая промышленность, Fast-food, HoReCa, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Тип управления | Механическое |
| Внутреннее покрытие | Нержавеющая сталь |
| Гриль | False |
| Конвекция | False |
| Максимальная мощность микроволн | 1550 Вт |
| Объем | 25 |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Элементы управления | Поворотные |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 38 кг |
| Общая высота | 570 мм |
| Общая длина | 595 мм |
| Общая ширина | 595 мм |
| Параметры противней и гастроемкостей | |
| Глубина | 10 мм |
| Длина | 438 мм |
| Комплектация | Противни |
| Материал | Алюминий |
| Расстояние между уровнями | 70 мм |
| Тип рабочей поверхности | Гладкая |
| Ширина | 315 мм |
| Параметры и описание режимов работы | |
| Максимальная рабочая температура | 300 град. |
| Минимальная рабочая температура | 50 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 34 248 ₴




