
Марміт для перших страв Kitchen Line, 8 л, SS
7 519 ₴
- В наличии
- Код: 860083
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Суповий електричний марміт ємністю 8 літрів
Професійний суповий марміт із серії Kitchen Line об'ємом 8 л ідеально підходить для буфетів, підприємств громадського харчування, готельних ресторанів та інших місць, де подаються перші гарячі страви.
Кришка та ємність для води виготовлені з нержавіючої сталі, а корпус – із сталі, пофарбованої в чорний колір.
Котел-супниця дозволяє регулювати температуру в діапазоні від 0 до 65 °C.
У комплект входять магнітні позначки, що полегшують ідентифікацію контенту.
Супниця продається без черпака. Ви можете придбати їх окремо. Відповідні черпаки мають такі коди: 527306, 529003, 540305.
Параметри
Висота (мм): 360
Діаметр (мм) 340
Об'єм (л): 8
Потужність (Вт): 435
Напруга (В): 230

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hendi |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Вид оборудования | Мармит |
| Сфера использования | Fast-food, HoReCa, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Назначение | Для первых блюд |
| Форм-фактор | Переносной |
| Расположение | Настольное |
| Количество емкостей | 1 |
| Форма | Круглая |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал | Алюминий |
| Принцип работы ТЭНов | На водяной бане |
| Максимальная рабочая температура | 95 град. |
| Минимальная рабочая температура | 65 град. |
| Источник питания | Электричество |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 0.45 кВт |
| Объем | 8 л |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 340 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Высота | 360 мм |
- Цена: 7 519 ₴





