
Тісторозкатка електрична з локшинорізкою Hendi 226414
15 399 ₴
- Под заказ
- Код: 226414
Отправка с 20 мая 2026- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
ЛАПШЕРЕЗКА ЕЛЕКТРИЧНА KITCHEN LINE
Ідеальна для приготування свіжих
макарон, ширина шару тіста 140 мм
Регулювання товщини шару тіста від 0,2 до
2,2 мм
Подвійний ніж дає можливість отримання
2 видів локшини: tagliatelle 2мм та fettuccine
6,5мм
Кріпиться до столу
200x185x(H)160мм
230/80 VW


| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hendi |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Количество валов | 1 пара |
| Максимальная толщина пласта | 2.2 мм |
| Максимальная ширина лапши | 6.5 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Минимальная толщина пласта | 0.2 мм |
| Минимальная ширина лапши | 2 мм |
| Напряжение | 230 В |
| Насадка для равиоли | Нет |
| Потребляемая мощность | 80 Вт |
| Привод | Электрический |
| Тип | Тестораскатка-лапшерезка |
| Ширина вала | 150 мм |
| Ширина пласта | 140 мм |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 160 мм |
| Глубина | 185 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 130 |
| Основные | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Вид оборудования | Тестораскаточная машина |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Сфера использования | Пищевая промышленность |
| Параметры производительности | |
| Количество валков | 1 пара |
| Развод валков | 2.2 мм |
| Длина валков | 140 мм |
- Цена: 15 399 ₴

