
Тісторозкатка з електроприводом IMPERIA RESTAURANT PROFESSIONAL, Італія
83 894 ₴
- Под заказ
- Код: IMPERIA PROFESSIONAL
Отправка с 30 мая 2026- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
ТІСТОРОЗКАТОЧНА МАШИНА ЕЛЕКТРИЧНА
Тісторозкаточні машини застосовуються для розкатки тіста для чебуреків, пельменів, піцци, тіста для лазаньї, і італійської традиційної пасти. Зручні і прості використанні, не потребують професійного технічного обслуговування, разом з тим забезпечують високу якість продукції за короткий час. Виготовлені з нержавіючої сталі і самозмащуючим редуктором, 10-позиційним регулятором товщини тіста від 0 до 5 мм.
Додатково можуть комплектуватись пристосуванням для нарізки тіста на полоси різної ширини: 1,5 мм, 2 мм, 4 мм, 6,5 мм, 12 мм.
Компактні розміри будуть зручними у використанні на кухнях ресторанів, кафе, готелів і закладів громадського харчування.
Технічні характеристики
Продуктивність 14 кг/год
Ширина валків 220 мм (тісто 210 мм)
Розведення валків 0 - 5 мм
Регулятор товщини тіста на 10 позиций
Потужність: 0,16 кВт
Підключення 220 В
Габаритні розміри 300x220x250 мм

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 160 Вт |
| Производитель | Imperia |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Тип | Тестораскатка-лапшерезка |
| Напряжение | 220 В |
| Привод | Ручной |
| Количество валов | 1 пара |
| Ширина вала | 220 мм |
| Ширина пласта | 210 мм |
| Минимальная толщина пласта | 0.01 мм |
| Максимальная толщина пласта | 5 мм |
| Насадка для равиоли | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 205 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Глубина | 160 мм |
| Длина | 130 |
| Основные | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Вид оборудования | Тестораскаточная машина |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Сфера использования | Пищевая промышленность |
| Параметры производительности | |
| Количество валков | 1 пара |
| Развод валков | 2.2 мм |
| Длина валков | 140 мм |
- Цена: 83 894 ₴

