
Насадка тістоміс IMPERIA DOUGH MIXER, Італія
12 721 ₴
- В наличии
- Код: IMPERIA DOUGH MIXER
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Насадка тестомес IMPERIA DOUGH MIXER для тісторозкаток Imperia Restaurant
Насадка тестомес IMPERIA DOUGH MIXER
Виробник: IMPERIA, Італія
Модель: DOUGH MIXER
Габаритні розміри, мм: 280х180х175
Технічні дані: сумісна з тісторозкатками серії Restaurant
НАСАДКА ТЕСТОМЕС
Продуктивність: 1 кг за 5 хвилин
(750 гр муки и 250 гр жидкости)

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Imperia |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Тип | Тестораскатка |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 175 мм |
| Глубина | 180 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Длина | 130 |
| Основные | |
| Вид оборудования | Тестораскаточная машина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Сфера использования | Пищевая промышленность |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Параметры производительности | |
| Длина валков | 140 мм |
| Количество валков | 1 пара |
| Развод валков | 2.2 мм |
- Цена: 12 721 ₴

