
Ніж для шаурми електричний FROSTY KS100T
7 931 ₴
- В наличии
- Код: FROSTY KS100T
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Ніж для нарізки м'яса для приготування шаурми електричний FROSTY KS100T
Діаметр ножа 100 мм
Товщина нарізки 0-8 мм
Комплект: два леза (кругле та зубчате), точилка и отвертка
Довжина шнура 2,80 м
Технічні дані:
Електрична потужність: 0,08 кВт
Підключення: 220В
Розміри (Д*Ш*В): 560.00 x 475.00 x 283.00 мм
Виробництво: Китай
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FROSTY |
| Страна производитель | Китай |
| Источник питания | Электричество |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Номинальная мощность | 0.8 кВт |
| Сфера использования | Fast-food, Фуршет, Уличная торговля |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 283 мм |
| Длина | 560 мм |
| Ширина | 475 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 7 931 ₴

