Кип'ятильник GASTRORAG DK-PU-300
Кип'ятильник GASTRORAG DK-PU-300, настільний, автономний (наливний), ємністю резервуара 30 л, з закритим ТЕНом, з регулюванням температури (механічний терморегулятор 30-110 С), мірне скло, розливний кран, матеріал корпусу - нержавіюча сталь, виробництво: КНР.
Автономний настільний кип'ятильник Gastrorag DK-PU-300 використовується для нагріву води, підтримки встановленої для неї температури, а також для порціонної роздачі окропу. Кип'ятильник такого типу відмінно підходить для експлуатації в закладах громадського харчування, де необхідно обслужити безліч клієнтів за короткий період часу, а також там, де відвідувачі частково або повністю обслуговують себе самостійно.
Кип'ятильник електричний Gastrorag DK-PU-300 обладнаний термостатом, який відслідковує поточну температуру води в баку. Нагрівальні елементи розташовані в нижній частині ємності. Температуру води можна налаштовувати за допомогою ручки терморегулятора. Діапазон зміни температур налаштовується в межах від +30 до + 110 ° C.
Водонагрівач Gastrorag DK-PU-300 забезпечений захистом від сухого ходу, який не починає нагрів, якщо води в баку немає. Кран для розливу води оснащений зручною ручкою. Час нагріву води до максимальної температури при повному баку становить 60 хвилин. Матеріал конструкції кип'ятильника Gastrorag DK-PU-300 - нержавіюча сталь.
Характеристики:
Бренд: Gastrorag
Вага: 6.4 кг
Габаритні розміри: 435х435х490 мм
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Напруга: 220В/50Гц
Наявність терморегулятора: так
Об'єм резервуара: 30 л
Потужність: 2.40 кВт
Стінка кип'ятильника: одинарна
Тип тена: закритий
Тип управління: електромеханічне
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GASTRORAG |
| Страна производитель | Китай |
| Вид оборудования | Электрокипятильник |
| Максимальная рабочая температура | 110 град. |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Минимальная рабочая температура | 30 град. |
| Номинальная потребляемая мощность | 2.4 кВт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Расположение | Настольное |
| Режим работы | Кипячение/Поддержание температуры |
| Сфера использования | Fast-food, HoReCa, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Тип оборудования | Наливной |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.4 кг |
| Высота | 490 мм |
| Диаметр | 435 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 6 044 ₴


