
Апарат для хот-дога AIRHOT HDS-04
8 916 ₴
- В наявності
- Код: AIRHOT HDS-04
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Апарат для хот-дога AIRHOT HDS-04
Апарат для приготування хот-догів AIRHOT HDS-04 оснащений скляною ємністю для приготування сосисок і чотирма штирями для підігріву булочок. Підходить для підприємств громадського харчування та вуличних точок. Допоможе легко і просто приготувати Вам смачні хот-доги!
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- Матеріал штирів: нержавіюча сталь
- Матеріал колби: стекло
- Ємність для води (парова лазня)
- Регулятор температури
- Роздільний нагрівання колби і штирів
Характеристики:
| Термін гарантії | 12, міс |
| Країна-виробник | КИТАЙ |
| Кількість порцій | 4 |
| Температурний режим | +30..+110 °С |
| Довжина штирів | 257, мм |
| Напруга | 220, В |
| Потужність | 0.65, кВт |
| Вага (нетто) | 9, кг |
| Вага (брутто) | 9.5 кг |
| Габарити (нетто) | 480x280x410, мм |
|
Габарити (брутто)
|
550x340x370, мм
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Джерело живлення | Електрика |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Вид гриль обладнання | Гриль роліковий |
| Кількість робочих поверхонь | 10 шт. |
| Місткість | 10 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9000 грамм |
- Ціна: 8 916 ₴

