
Фаршемішалка-тістоміс FLN-13 на 15 кг
21 776 ₴
- Менее 2 ед.
- Код: Frosty FLN-13
+380 (67) 409-48-11
0674094811Менеджер
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ФАРШЕМІШАЛКА-ТІСТОМІС Frosty FLN-13
об'єм діжи - 15 л
завантаження 5-15 литров
вал з 2-ма лопастями,
швидкість вала - 145 об/хв.
час змішування - 3-4 хв.
реверс - так
матеріал діжі, валу і лопатей - нержавіюча сталь
матеріал рами - фарбована сталь
швидкість двигуна 1400 об/хв.
підключення - 220 В,
потужність - 1,5 кВт.
вага - 50 кг
розміри: 745х430х845 мм.
об'єм діжи - 15 л
завантаження 5-15 литров
вал з 2-ма лопастями,
швидкість вала - 145 об/хв.
час змішування - 3-4 хв.
реверс - так
матеріал діжі, валу і лопатей - нержавіюча сталь
матеріал рами - фарбована сталь
швидкість двигуна 1400 об/хв.
підключення - 220 В,
потужність - 1,5 кВт.
вага - 50 кг
розміри: 745х430х845 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | FROSTY |
| Страна производитель | Китай |
| Масса | 50 кг |
| Напряжение | 220 В |
| Время смешивания | 6 мин |
| Способ установки | Отдельно устанавливаемой |
| Мощность | 1.5 кВт |
| Объем загрузки | 0.15 куб. м |
| Состояние | Новое |
| Рабочее положение | Горизонтальное |
| Минимальная скорость вращения | 145 об/мин |
| Тип смесителя | Лопастный |
| Объем рабочей камеры | 45 л |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 845 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Длина | 745 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Производительность | 150 |
- Цена: 21 776 ₴


