М`ясорубка GASTROMIX MG-12SS C призначена для подрібнення м'яса та риби на фарш, повторного подрібнення котлетної маси та набивки ковбас на підприємствах громадського харчування та торгівлі.
М'ясорубка GASTROMIX MG-12SS C
Характеристики:
Термін гарантії 12, міс
Країна-виробник: КИТАЙ
Продуктивність, кг/час 160
Частота обертання шнека, об/хв 190
Реверс: так
Потужність, кВт 0,75
Напруга, В 220
Вага (нетто), кг 25
Вага (брутто), кг 27
Габарити (нетто), мм 445x290x385
Габарити (брутто), мм 460x310x395
Електромеханчіна система управління
Матеріал корпуса - нержавіюча сталь
Горловина та загрузочний лоток з нержавеіючої сталі
Використовується трансмісійне масло типу ТАД-17 - 80 гр
Комплектація: загрузочний лоток, штовхач, решітки 6 мм и 8 мм, ножі 2 шт, насадки для ковбас 3 шт

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gastromix |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 25 кг |
| Вид оборудования | Мясорубка стандартная |
| Количество скоростей работы | 1 |
| Максимальная производительность | 160 кг |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Номинальная потребляемая мощность | 750 Вт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Сфера использования | Пищевая промышленность, Fast-food, HoReCa, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 385 мм |
| Длина | 445 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Внутренние параметры | |
| Диаметр решетки | 60 мм |
| Материал емкости | Нержавеющая сталь |
| Материал ножа | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная скорость вращения | 190 об/мин |
- Цена: 15 811 ₴











