
М'ясорубка професійна GASTROMIX MG-22R C
24 617 ₴
- В наличии
- Код: GASTROMIX MG-MG-22R C
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Професійна м`ясорубка GASTROMIX MG-22R C призначена для подрібнення м'яса та риби на фарш, повторного подрібнення котлетної маси та набивки ковбас на підприємствах громадського харчування та торгівлі.
М'ясорубка GASTROMIX MG-12SS C
Характеристики:
Термін гарантії 12, міс
Країна-виробник: КИТАЙ
Продуктивність, кг/час 260
Частота обертання шнека, об/хв 190
Реверс: так
Потужність, кВт 0,85
Напруга, В 220
Вага (нетто), кг 29
Вага (брутто), кг 31
Габарити (нетто), мм 390х330х420
Габарити (брутто), мм 470х340х460
Електромеханчіна система управління
Матеріал корпуса - фарбований метал
Горловина та загрузочний лоток з нержавеіючої сталі
Комплектація: загрузочний лоток, штовхач, решітки 6 мм и 8 мм, ножі 2 шт, насадки для ковбас 3 шт

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gastromix |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 29 кг |
| Вид оборудования | Мясорубка стандартная |
| Количество скоростей работы | 1 |
| Максимальная производительность | 260 кг |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Номинальная потребляемая мощность | 850 Вт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Сфера использования | Пищевая промышленность, Fast-food, HoReCa, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 420 мм |
| Длина | 390 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Внутренние параметры | |
| Диаметр решетки | 60 мм |
| Материал емкости | Нержавеющая сталь |
| Материал ножа | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная скорость вращения | 190 об/мин |
- Цена: 24 617 ₴

