
Тістоміс для крутого тіста GASTROMIX HSH40
48 925 ₴
- В наличии
- Код: GASTROMIX HSH40
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Тістоміс для крутого тіста GASTROMIX HSH40
Тістоміс для крутого тіста Gastromix HSH40 призначений для замішування крутого тіста для пельменів, лаваша, чебуреків і т.ін. Також даним апаратом можна перемішувати різні рідкі суміші - соуси, начинки та, наприклад, фарш. Відзначається підвищеною потужністю та стійкістю до перевантажень при роботі з значним навантаженням.
Характеристики:
Термін гарантії 12, мес
Країни походження КИТАЙ
Швидкість обертання насадки 50, об/хв
Об'єм діжі 40, л
Потужність 1.5, кВт
Напруга 220, В
Вага (нетто) 80, кг
Габарити (нетто) 640x490x820, мм
Габарити (брутто) 690x540x870, мм
Модель для встановлення на підлогу, не потребує додаткових підставок
Спеціальна кришка не допускає розпилювання муки по приміщенні
Перекидна діжа
Низький рівень шуму
Все деталі, які контактують з продуктом, виготовлені з нержавіючої сталі
Корпус з нержавіючої сталі
Міцна конструкція та надійні внутрішні компоненти
Висока якість, універсальність, тривалий термін служби, гігієнічність та легкість в експлуатації
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид оборудования | Тестомес |
| Загрузка теста | 15 кг |
| Количество скоростей работы | 1 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Номинальная потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объём дежи | 40 л |
| Сфера использования | Пищевая промышленность, Fast-food, HoReCa, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Тип оборудования | Однопостовый |
| Тип тестомеса | Z-образный |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 80 кг |
| Высота | 820 мм |
| Длина | 640 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная скорость вращения | 50 об/мин |
- Цена: 48 925 ₴


