
Пила ленточная электрическая для костей и мяса настольная Frosty DQ310
74 366 ₴
- Нет в наличии
- Код: Frosty DQ310
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Пила стрічкова гастрономічна для заморожених продуктів - риби, м'яса, кісток
Довжина полотна - 2218 мм
Ширина-висота нарізки 250х380 мм
Робоча поверхня 700х500 мм
Вбудований штовхач і дозатор нарізки
Регульований пристрій натяжіння ножовочного полотна
Вентилюємий двигун в корпусі з нержавіючої сталі
В комплекті підставка для встановлення на підлогу
Корпус з фарбованої сталі
Технічні дані:
Електрична потужність: 1,50 кВт
Напруга підключення: 220В
Розміри (Д*Ш*В), мм: 740.00 x 695.00 x 1545.00
Вага, кг: 87.00

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FROSTY |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная толщина продукта | 380 мм |
| Максимальная ширина продукта | 250 мм |
| Масса | 87 кг |
| Мощность | 1.5 кВт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1545 мм |
| Длина | 740 мм |
| Ширина | 695 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип оборудования по мобильности | Стационарный |
| Форма пилы | Ленточная |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество обслуживающего персонала | 1 чел. |
- Цена: 74 366 ₴

