
Тісторозкатка з 1 парою валків довжиною 350 мм. FROSTY M35
35 484 ₴
- В наличии
- Код: FROSTY M35
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Тісторозкатка з 1 парою валків довжиною 350 мм. FROSTY M35
Тісторозкатка з однією парою валків призначена для розкатування тіста для лаваша, вареників, пельменів, чебуреків та ін.
Одна пара валків шириною 350 мм
Розведення валків - 4 мм, регулятор - 13 поз.
Вага заготовок 80-400гр., піца Ø14-34 см.
Матеріал: нержавіюча сталь.
Технічні дані:
Електрична потужність: 0,25 кВт.
Підключення: 220 В
Розміри (Д*Ш*В): 520 x 440 x 390 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FROSTY |
| Страна производитель | Китай |
| Вид оборудования | Тестораскаточная машина |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Номинальная потребляемая мощность | 250 Вт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Сфера использования | Пищевая промышленность, Fast-food, HoReCa, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 22 кг |
| Высота | 390 мм |
| Длина | 440 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Параметры производительности | |
| Длина валков | 350 мм |
| Количество валков | 1 пара |
| Развод валков | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 35 484 ₴

