
Пила гастрономічна стрічкова SIRMAN SO-1840 F3
110 210 ₴
- В наличии
- Код: SO-1840 F3
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Стрічкова пила для замороженого м'яса, риби та кісток з сучасним дизайном. Пили безпечні і прості в експлуатації. Несуча конструкція виконана зі сплаву анодованого алюмінію; корпус, дверцята і робоча поверхня - нержавіючої сталі. Простота і точність в регулюванні по висоті і в сторони, для кращого контакту з продуктом. Моделі можуть комплектуватися різними стрічками для розпилювання охолодженого, замороженого м'яса і м'яса з кістками. Всі електричні компоненти знаходяться в тильній частині апарату.
- Забезпечені регулятором ширини різу і притискною панеллю.
- Завдяки особливому механізму вирішена проблема, притаманна багатьом пил для м'яса - площина руху полотна пилки регулюється просто і точно.
- Санітарна обробка полегшується завдяки двом конструктивним особливостям - всі електричні компоненти знаходяться в задній частині апарату; дві ручки, що відкручуються, дозволяють легко зняти полотно пилки, блок і утримувач блоку для зручності чищення внутрішньої поверхні.
- Корпуси пилок виконуються з анодованого алюмінію або нержавіючої сталі.
Пила гастрономічна стрічкова SIRMAN SO-1840 F3
Характеристики:
Термін гарантії 12, міс
Країна виробництва: ІТАЛІЯ
Довжина полотна, мм 1840
Швидкість, об./хв 1400
Робоча поверхня, мм 445х485
Діаметр шківа, мм 250
Висота різання, мм 249
Потужність, кВт 1,1
Напруга мережі, В 220
Вага (нетто), кг 40
Вага (брутто), кг 52
Габарити (нетто), мм 530x600x915
Габарити (брутто), мм 570x750x1200
Пила оснащена столом, штовхаючим та порційним пристроями з нержавіючоїщей сталі AISI 304.
Максимальне прилягання полотна до шківа завдяки напіввигнутій формі шківив та ідеальному регулюванню.
Водонепроникні підшипники на веньому шкиві.
Всі електричні компоненти розташовані під столом для нарізання (ступінь вологозахисту IP X5).
Відкрутивши дві ручки, можна легко зняти ріжуче полотно, верхній шків та опору шківа, що забезпечить легке очищення обладнання.
Закалені ріжучі полотна шириною 16 мм придатні для розрізання кісток та м'яса (замороженого або свіжого).

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sirman |
| Масса | 40 кг |
| Максимальная ширина продукта | 250 мм |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Италия |
| Мощность | 1.1 кВт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Применение | Для разделки тушки |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 530 мм |
| Высота | 915 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество обслуживающего персонала | 1 чел. |
| Форма пилы | Ленточная |
| Тип оборудования по мобильности | Стационарный |
- Цена: 110 210 ₴

