
Гриль контактний SIRMAN CORT RR
31 930 ₴
- В наличии
- Код: SIRMAN CORT RR
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Гриль контактний SIRMAN CORT RR
Електричний контактний гриль CORT RR італійського виробника SIRMAN призначений для приготування м'яса, риби, стейків та гамбургерів.
Гриль прижимний SIRMAN CORT RR
Характеристики:
Термін гарантії 12, міс
Країна виробник ІТАЛІЯ
Роміри робочої поверхні, мм 355х255
Потужність, кВт 2,1
Напруга мережі, В 220
Вага (нетто), кг 22
Вага (брутто), кг 23
Габарити (нетто), мм 380x435x235
Габарити (брутто), мм 420x440x270
Нижня та верхня плит мають рифлені поверхні.
Робоча секція виготовлена з чугуна з антипригарним покриттям.
Температура нагріву гриля регулюється в межах від 0 до 300 °С.
Апарат оснащено електромеханічною панелью керування.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sirman |
| Страна производитель | Италия |
| Вид гриль оборудования | Гриль контактный |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Источник питания | Электричество |
| Нагревательный элемент | ТЭН |
| Количество рабочих поверхностей | 1 |
| Материал | Чугун |
| Вместимость | 2 шт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 2.1 кВт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 435 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Высота | 235 мм |
| Вес | 22 кг |
- Цена: 31 930 ₴

