
Тістоміс спіральний FROSTY HS 10
36 823 ₴
- В наличии
- Код: FROSTY HS 10
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Тістоміс спіральний FROSTY HS 10
Кількість швидкостей - одна
Діжа стаціонарна
Матеріал діжі, крюка, захисної решітки: нержавіюча сталь
Об'єм діжі 10 л.
Максимальне завантаження тіста - 6 кг.
Швидкість крюка - 240 об/хв.
Швидкість обертання діжі - 17 об/хв.
Привід діжі ланцюговий, без редуктора
Двигун з інверсійним керуванням
Корпус: емальована сталь
Технічні дані:
Електрична потужність 0.75 кВт
Підключення 220В
Розміри (Д*Ш*В): 340 x 550 x 530 мм.
Вага: 48 кг
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 48 кг |
| Высота | 530 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Длина | 550 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | FROSTY |
| Количество скоростей работы | 1 |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная скорость вращения | 17 об/мин |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Тип оборудования | Однопостовый |
| Номинальная потребляемая мощность | 750 Вт |
| Вид оборудования | Тестомес |
| Сфера использования | Пищевая промышленность, Fast-food, HoReCa, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Тип тестомеса | S-образный |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объём дежи | 10 л |
| Загрузка теста | 6 кг |
| Описание емкостей и насадок | |
| Количество емкостей | 1 шт |
| Материал емкости | Нержавеющая сталь |
| Голова тестомеса | Стационарная |
- Цена: 36 823 ₴

