
Тістоміс спіральний FROSTY HS 30
48 256 ₴
- В наличии
- Код: Frosty HS 30
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Тістоміс спіральний FROSTY HS 30
Кількість швидкостей - дві
Діжа стаціонарна
Матеріал діжі, крюка, захисної решітки: нержавіюча сталь
Об'єм діжі 34 л.
Максимальне завантаження тіста - 19 кг.
Швидкість крюка - 150/200 об/хв.
Швидкість обертання діжі - 12/20 об/хв.
Таймер до 30 хв.
Кнопка аварійної зупинки
Привід діжі ланцюговий, без редуктора
Двигун з інверсійним керуванням
Корпус: емальована сталь
Технічні дані:
Електрична потужність 1,5 кВт
Підключення 220В
Розміри (Д*Ш*В): 430 x 750 x 900 мм.
Вага: 100 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | FROSTY |
| Страна производитель | Италия |
| Вид оборудования | Тестомес |
| Загрузка теста | 19 кг |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Механизм крепления чаши | несъемная дежа |
| Механизм поднятия головы | неподъемная траверса |
| Номинальная потребляемая мощность | 1.5 Вт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объём дежи | 34 л |
| Особенности | Таймер |
| Сфера использования | Пищевая промышленность, Fast-food, HoReCa, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Тип миксера | Погружной |
| Тип оборудования | Однопостовый |
| Тип тестомеса | S-образный |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 100 кг |
| Высота | 900 мм |
| Длина | 430 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Описание емкостей и насадок | |
| Голова тестомеса | Стационарная |
| Количество емкостей | 1 шт |
| Материал емкости | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная скорость вращения | 200 об/мин |
- Цена: 48 256 ₴

