
Апарат для шаурми електричний на 30 кг SILVER AD 03 Турция
35 280 ₴
- В наличии
- Код: SILVER AD 03
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Апарат для шаурми електричний на 30 кг SILVER AD 03
Апарат для шаурми Silver AD 03 електричний з приводом обертання шампура. Розраховано на завантаження до 30 кг м'яса. 3 нагрівальних елемента з незалежним керуванням та керамічним склом. Скло захищає ТЕНи від потрапляння жиру на нагрівальні елементи и сприяє легкому догляду та очистці.
Потужність 4.05 кВт.
Напруга 220/380 В.
Габаритні розміри ДхШхВ, мм 500х600х945
Кількість конфорок, шт 3
Кількість шампурів, шт 1
Особливості: привід обертання шампура, діаметр тарілки для м'яса 580 мм
Разове завантаження,кг 30
Тип обертання: електричний
Тип нагріву: Склокераміка
Тип підключення: Електро
Електропривід: є
Матеріал корпуса: нержавіюча сталь
Потужність, кВт: 4,05
Напруга, В: 220/380
Вага, кг 23,5
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Silver |
| Страна производитель | Турция |
| Сфера использования | Fast-food, Фуршет, Уличная торговля |
| Источник питания | Электричество |
| Вид ТЭНа | Горизонтальный |
| Вращение шампура | Автоматическое |
| Максимальная загрузка | 30 кг |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 5.04 кВт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Высота | 945 мм |
| Вес | 23.5 кг |
- Цена: 35 280 ₴

