Апарат для приготування млинців панкейк PNK 04 SILVER Туреччина.
Млинниця для панкейків PNK 04 розроблена для одночасного приготування 8-ми панкейків діаметром 100 мм.
Корпус зроблено з нержавіючої сталі.
Габаритні розміри 400х500х150мм.
Робоча поверхня покрита антипригарним покриттям.
Температурний режим от +100 до 300 градусів.
Температурний режим від +100 до 300 градусів.
Габаритні розміри ДхШхВ, мм 400х500х150
Місткість, шт 8 (діаметр 100 мм)
Особливості: корпус из нержавіючі сталі
Температурний режим,C° +100...+300
Потужність, кВт 1,25
Вага, кг 4,5
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Silver |
| Страна производитель | Турция |
| Вид оборудования | Блинница |
| Тип профессиональной блинницы | Однопостовая |
| Источник питания | Электричество |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Максимальная рабочая температура | 300 град. |
| Тип рабочей поверхности | Гладкая |
| Форма рабочей поверхности | Круглая |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 1.25 кВт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип прибора | Блинница |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Высота | 150 мм |
| Вес | 4.5 кг |
| Основные | |
| Сфера использования | Торговые магазины |
- Цена: 8 600 ₴


