
Соковижималка шнекова FROSTY FJ-B03
8 137 ₴
- В наличии
- Код: FROSTY FJ-B03
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Соковижималка шнекова FROSTY FJ-B03
Соковижималка шнекова повільного віджиму для ягод, фруктів і овочів для професійного використання
Безперервний час роботи до 30 хвилин
Розмір вхідного отвору: Ø 70мм, овал 44х32 мм
Швидкість: 43 об/мин,
Рівень шуму < 50 dB
Обертальний момент 35 Н·м,
Реверс
В комплекті 2 ємності: для соку 1,0 л і жмиха 0,7 л;
Комбі-фильтр, металалевий фільтр, фільтр для морозива, щітка, штовхач.
Корпус - ABS пластик.
Технічні дані:
Потужність: 0,25 кВт
Підключення: 220 В
Розміри (Д*Ш*В): 250x160x460 мм
Вага: 5.00
| Основные | |
|---|---|
| Тип управления | Механическое |
| Объем резервуара для сока | 1 л |
| Производитель | FROSTY |
| Максимальная скорость вращения | 43 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Количество скоростей | 1 |
| Назначение | Профессиональное |
| Материал корпуса | Пластик |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем резервуара для мякоти | 0.7 л |
| Потребляемая мощность | 250 Вт |
| Сфера использования | Fast-food, HoReCa, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Тип прибора | Шнековая |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 160 мм |
| Вес | 5 кг |
| Ширина | 250 мм |
| Высота | 460 мм |
- Цена: 8 137 ₴

