Соковижималка електрична Thielmann Juice Master 42.6 для твердих фруктів відцентрова
Характеристики
Виробник: Thielmann
Підключення до електромережі: 220 В
Потужність електрична, кВт: 0.42
Довжина (нетто), мм.: 190
Ширина (нетто), мм.: 310
Висота (нетто), мм.: 380
Вага (нетто), кг.: 4.25
Ширина: 200
Глибина: 320
Висота: 390
Вага: 4.25
Країна-виробник: Польща
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Профессиональное |
| Сфера использования | Fast-food, HoReCa, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Тип прибора | Центробежная |
| Потребляемая мощность | 420 Вт |
| Резервуар для сока | внешний |
| Количество скоростей | 1 |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 380 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глубина | 310 мм |
| Вес | 4.25 кг |
- Цена: 21 900 ₴


