
Соковижималка для апельсина сквізер помаранчева Hendi 592069
1 082 ₴
- В наличии
- Код: 592069 Hendi
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Соковижималка ручна для цитрусових - апельсина сквізер Hendi 592069
Матеріал: Алюмінієвий сплав із порошковим покриттям
Колір: помаранчевий
Вес: 0 кг
Art Nr В Вт Розміри: мм
592069 0 0 232х91х60

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hendi |
| Назначение | Профессиональное |
| Сфера использования | Fast-food, HoReCa, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Тип прибора | Для цитрусовых |
| Тип управления | Механическое |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Цвет корпуса | Оранжевый |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Толкатель | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 60 мм |
| Ширина | 232 мм |
| Глубина | 91 мм |
- Цена: 1 082 ₴


