
Гриль шаурма газова на 60 кг з газовим контролером (4 пальника) М76 Pimak (Турция)
24 205 ₴
- В наличии
- Код: М76 Pimak
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Гриль шаурма газова на 60 кг з газовим контролером (4 пальника) М76 Pimak (Турция)
Апарат-гриль для приготування шаурми/кебаб працює на скрапленому газу, має чотири незалежні пальника.
Всі основні деталі апарата виготовлені з харчової нержавіючої сталі.
Основні характеристики
• Робота зі зрідженим або природним газом
• Газовий клапан із запобіжним клапаном
• Корпус і шампур з нержавіючої сталі
• Обігрівач 1,2,3,4 або 5 Radian
• Регульована потужність горіння
• Гігієнічні та безпечні
Код товару - DO7/M76
Тип енергії - газ
Потужність (кВт/ккал) - 13/11180
Розміри (см) - 47х52х105
Вага (кг.) - 27
Потужність двигуна (В/Вт) - без приводу
Завантаження 50-60 кг м'яса.
Розміри, мм: 410х535х1220

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pimak |
| Страна производитель | Турция |
| Вращение шампура | Ручное |
| Источник питания | Газ |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Номинальная мощность | 13 кВт |
| Сфера использования | Fast-food, Фуршет, Уличная торговля |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 27 кг |
| Высота | 1050 мм |
| Длина | 520 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 24 205 ₴

