
Фритюрниця газова 2-постова 5+5 л. SILVER 2703
10 805 ₴
- В наличии
- Код: SILVER 2703
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
ФРИТЮРНИЦЯ ГАЗОВА SILVER 2703
Фритюрниця газова SILVER 2702
Об'ємом 5 + 5 літрів. . Потужність газу 5 кВт. Кошики виготовлені з нержавіючої сталі діаметром 1,0 мм. Зручна велика ручка кошика зроблена з термостійкого матеріалу. Стильний і професійний дизайн. Гастрономічна ванна з нержавіючої сталі. Корпус з нержавіючої сталі. Кришка з нержавіючої сталі. Довговічні кошики.
Основні характеристики:
Габаритні розміри, мм: 540x605x390
Виконання: настільний
Обсяг, л: 5 + 5
Тип підключення: газова
Потужність, кВт: 5
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 390 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Длина | 605 мм |
| Основные | |
| Производитель | Remta |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Металл |
| Страна производитель | Турция |
| Тип установки | Настольный |
| Номинальная потребляемая мощность | 5 кВт |
| Сфера использования | Fast-food, HoReCa, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Источник питания | Газ |
| Количество корзин | 2 шт |
- Цена: 10 805 ₴

