
Міксер занурювальний BL-25 KEF
7 585 ₴
- В наличии
- Код: BL-25 KEF
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Міксер тзанурювальний BL-25 KEF
Міксер занурювальний для подрібнення продуктів. Довжина штанги: 270 мм. Не комплектуєтся вінчиком. Максимальна глибина занурення: 200 мм. Матіриал штанги: нержавіюча сталь. Матеріал ножа: нержавіюча сталь. Ніж трипелюстковий. Корпус з пластика. Скорость фіксована, 13000 об/хвилину. Колір корпуса може відрізнятись від кольорів на фото!
Габарити: 135х100х600 мм.
Потужність: 250В
Напруга: 220В
Вага: 1.8 кг.
Технічні характеристики:
Гарантія, міс12
Потужність, кВт0.25
Напруга, В220
Габарити, мм135х100х600
Вага, кг1.8
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | KEF |
| Страна производитель | Китай |
| Вид оборудования | Миксер |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Номинальная потребляемая мощность | 250 Вт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Тип миксера | Погружной |
| Тип оборудования | Однопостовый |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.8 кг |
| Длина | 270 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная скорость вращения | 1300 об/мин |
- Цена: 7 585 ₴




