
Димогенератор-коптильня Unox XUC090
11 845 ₴
- В наличии
- Код: XUC090
+380 (67) 409-48-11
0674094811Менеджер
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Димогенератор-коптильня Unox XUC090
Металева ємність під щепу. Встановлюється на спеціальний ТЕН у верхній частині пароконвектоматів UNOX XEVC.
- В печах серії PLUS процес копчення контролюється з панелі керування пароконвектомату.
- В печах серії ONE контроль здійснюється вручну при швидкості вентилятора 2.
Характеристики:
| Гарантія | 12, міс |
| Страна-виробник | ІТАЛіЯ |
| Вага (нетто) | 0,69 кг |
| Вага (брутто) | 0,78 кг |
| Габарити (нетто) | 211x142x85 мм |
| Габарити (брутто) | 360x180x90 мм |
| Завантаження щепи на 1 цикл (близько години) |
70-100 г |
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 1 кг |
| Общая высота | 85 мм |
| Общая ширина | 142 мм |
| Общая длина | 211 мм |
| Основные | |
| Производитель | Unox |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Италия |
| Вид оборудования | Пароконвектомат |
- Цена: 11 845 ₴

