
Стіл холодильний Cooleq S901
47 226 ₴
- В наличии
- Код: Cooleq S901
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Стіл холодильний Cooleq S901 виконано з нижнім розташуванням холодильного агрегату для економії місця на кухні. Зручно використовувати для обмеженого простору.
Матеріал - з нержавіючої сталі. В стіл вбудовано холодильну шафу с ефективним охолодженням внутрішнього об'єму. Столешня зроблена з нержавіючої сталі, може використовуватись як робоча поверхня повара. Холодильний агрегат розташовано збоку.
Стіл-холодильник Cooleq S901
Характеристики:
Термін гарантиї 12 місяців
Країна-виробник КИТАЙ
Об'єм 257, л
Кількість дверей 2
Температурний режим +2...+8, °С
Фреон R600a, 75 г
Електрична потужність 0.23, кВт
Напруга 220, В
Вага (нетто) 72, кг
Вага (брутто) 83, кг
Габарити (нетто) 900x700x860, мм
Габарити (брутто) 970x765x1055, мм - палета
Особливості:
Столешня з нержавіючої сталі
Корпус з нержавіючої сталі
Агрегат розташовано знизу, для економії місця на кухні
Динамічне охолодження
Столешня без пристінного борта, стіл може використовуватись і як острівний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooleq |
| Страна производитель | Китай |
| Вид оборудования | Холодильный стол |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров |
| Предназначение | Для салатов, Для колбасных изделий, Для сыров, Для теста, Для суши, Для напитков, Для полуфабрикатов, Для пиццы, Для десерта, Для мяса, Для фруктов, Для молочных продуктов |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | 2 град. |
| Тип установки | Напольный |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | Вентилируемый |
| Количество секций | 1 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 260 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Исполнение двери | Глухая |
| Мини-бар | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 900 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Высота | 860 мм |
| Вес | 72 кг |
| Внутренние размеры | |
| Объем | 257 л |
- Цена: 47 226 ₴

