
КИП"ЯТИЛЬНИК ЕЛЕКТРИЧНИЙ R36 REMTA (22 Л.)
5 072 ₴
- В наличии
- Код: R36 REMTA (22 Л.)
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
КИП"ЯТИЛЬНИК ЕЛЕКТРИЧНИЙ R36 REMTA (22 Л.)
Кип"ятильник електричний на два крана. Об"єм: 22 літра. Одна стінка. Температура нагріву: +30..+100С. Матеріал: нержавіюча сталь. Приблизна кількість чашок: 250 шт.
Терморегулятор. Датчики потужності.
Габарити: 370х350х510 мм.
Потужність: 2.2 кВт
Напруга: 220 В
Вага: 4.5 кг
Гарантія: 12 місяців
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 4.5 кг |
| Объем | 22 л |
| Высота | 510 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Remta |
| Максимальная рабочая температура | 100 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Турция |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Вид оборудования | Электрокипятильник |
| Номинальное напряжение | 220 В |
- Цена: 5 072 ₴

