
КИП"ЯТИЛЬНИК ЕЛЕКТРИЧНИЙ R35 REMTA (15 Л.)
4 234 ₴
- В наличии
- Код: R35 REMTA (15 Л.)
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
КИП"ЯТИЛЬНИК ЕЛЕКТРИЧНИЙ R35 REMTA (15 Л.)
Кип"ятильник електричний на два крана. Об"єм: 15 літрів. Одна стінка. Температура нагріву: +30..+100С. Матеріал: нержавіюча сталь. Приблизна кількість чашок: 160 шт.
Терморегулятор. Датчики потужності.
Габарити: 325х320х470 мм.
Потужність: 2.2 кВт
Напруга: 220 В
Вага: 3.5 кг
Гарантія: 12 місяців
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 3.5 кг |
| Объем | 15 л |
| Высота | 470 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Remta |
| Максимальная рабочая температура | 100 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Турция |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Вид оборудования | Электрокипятильник |
| Номинальное напряжение | 220 В |
- Цена: 4 234 ₴

