КИП"ЯТИЛЬНИК ЕЛЕКТРИЧНИЙ R37 REMTA (36 Л.)
Кип"ятильник електричний на два крани. Об"єм: 36 літрів. Одна стінка. Температура нагріву: +30..+100С. Матеріал: нержавіюча сталь. Приблизна кількість чашок: 400 шт.
Терморегулятор. Датчики потужності.
Габарити: 500х420х500 мм.
Потужність: 2.75кВт
Напруга: 220 В
Вага: 7 кг
Гарантія: 12 місяців
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 7 кг |
| Объем | 36 л |
| Высота | 500 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Remta |
| Максимальная рабочая температура | 100 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Турция |
| Тип оборудования | Наливной |
| Минимальная рабочая температура | 30 град. |
| Расположение | Настольное |
| Номинальная потребляемая мощность | 2.75 кВт |
| Вид оборудования | Электрокипятильник |
| Номинальное напряжение | 220 В |
- Цена: 10 030 ₴


