
КИП"ЯТИЛЬНИК ЕЛЕКТРИЧНИЙ R38 REMTA (50 Л.)
11 246 ₴
- В наличии
- Код: R38 REMTA (50 Л.)
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
КИП"ЯТИЛЬНИК ЕЛЕКТРИЧНИЙ R38 REMTA (50 Л.)
Кип"ятильник електричний на два крани. Об"єм: 50 літрів. Одна стінка. Температура нагріву: +30..+100С. Матеріал: нержавіюча сталь. Приблизна кількість чашок: 500 шт.
Терморегулятор. Датчики потужності.
Габарити: 520х450х530 мм.
Потужність: 2.75кВт
Напруга: 220 В
Вага: 7.5 кг
Гарантія: 12 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remta |
| Страна производитель | Турция |
| Вид оборудования | Электрокипятильник |
| Максимальная рабочая температура | 100 град. |
| Минимальная рабочая температура | 30 град. |
| Номинальная потребляемая мощность | 2.75 кВт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Расположение | Настольное |
| Тип оборудования | Наливной |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.5 кг |
| Высота | 530 мм |
| Объем | 50 л |
| Ширина | 450 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 11 246 ₴

