
ТІСТОРОЗКАТКА ЕЛЕКТРИЧНА ДВУХВАЛКОВА UHA-30 BOSFOR
39 346 ₴
- В наличии
- Код: UHA-30 BOSFOR
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
ТІСТОРОЗКАТКА ЕЛЕКТРИЧНА ДВУХВАЛКОВА UHA-30 BOSFOR
Тісторозкаточна машина двухвалкова, ширина розкатки 30см. Корпус виконаний з нержавіючої сталі. Товщина розкатки регулюється від 1 до 4мм. Розміри валків: верхній - 210мм, нижній - 33мм
| Техниічні характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Потужність, кВт | 0.25 |
| Напруга, В | 220 |
| Габарити, мм | 420x450x600 |
| Вага, кг | 32 |
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 450 мм |
| Длина | 420 мм |
| Высота | 600 мм |
| Вес | 32 кг |
| Основные | |
| Цвет корпуса | Серый |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Производитель | Remta |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Турция |
| Вид оборудования | Тестораскаточная машина |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Параметры производительности | |
| Количество валков | 2 пары |
- Цена: 39 346 ₴

