
ТІСТОРОЗКАТКА ЕЛЕКТРИЧНА ДВУХВАЛКОВА UHA-40 BOSFOR
50 470 ₴
- В наличии
- Код: UHA-40 BOSFOR
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
ТІСТОРОЗКАТКА ЕЛЕКТРИЧНА ДВУХВАЛКОВА UHA-40 BOSFOR
Тісторозкаточна машина двухвалкова, ширина розкатуи - 40см. Корпус виконаний з нержавіючої сталі. Регулювання товщини 1- 4мм. Розмір валків: верхній - 210мм, нижній - 400мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remta |
| Страна производитель | Турция |
| Вид оборудования | Тестораскаточная машина |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 40 кг |
| Высота | 660 мм |
| Длина | 480 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 50 470 ₴

