
ФРИТЮРНИЦЯ ПРОФЕСІЙНА ЕЛЕКТРИЧНА R110 REMTA З КРАНОМ (6 Л.)
10 815 ₴
- В наличии
- Код: R110 REMTA
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
ФРИТЮРНИЦЯ ПРОФЕСІЙНА ЕЛЕКТРИЧНА R110 REMTA З КРАНОМ (6 Л.)
Фритюрниця професійна електрична R91 Remta, об"єм 6 літрів. Обладнана краном, для зручного зливу масла. Корпус та корзина виконані з нержавіючої сталі. Включення фритюрниці відбувається від терморегулятора, що значно збільшує термін експлуатації. Кришка з нержавіючої сталі. Термостат з захистом від перегріву. Також наявний індикатор вмикання.
Технічні характеристики:
Об"єм: 6л.
Габарити: 350х530х460 мм
Розмір корзини: 220х220х150 мм
Вага: 8.1 кг
Потужність: 2.7 кВт
Напруга: 220 В
Гарантія: 12 міс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remta |
| Страна производитель | Турция |
| Количество корзин | 1 шт |
| Номинальная потребляемая мощность | 2.7 кВт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем масла | 6 л |
| Цвет корпуса | Металлик |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.1 кг |
| Высота | 460 мм |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 10 815 ₴

