
ФРИТЮРНИЦЯ ПРОФЕСІЙНА ЕЛЕКТРИЧНА R90 REMTA (3 Л.)
4 893 ₴
- В наличии
- Код: R90 REMTA
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
ФРИТЮРНИЦЯ ПРОФЕСІЙНА ЕЛЕКТРИЧНА R90 REMTA (3 Л.)
Фритюрниця професійна електрична R90 Remta, об"єм 3 літри. Корпус та корзина виконані з нержавіючої сталі. Включення фритюрниці відбувається від терморегулятора, що значно збільшує термін експлуатації. Кришка з нержавіючої сталі. Термостат з захистом від перегріву. Також наявний індикатор вмикання.
Технічні характеристики:
Об"єм: 3л.
Габарити: 220х535х320 мм
Вага: 4.1 кг
Потужність: кВт
Напруга: 220 В
Гарантія: 12 міс.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 4.1 кг |
| Высота | 320 мм |
| Ширина | 535 мм |
| Длина | 220 мм |
| Основные | |
| Производитель | Remta |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Металлик |
| Страна производитель | Турция |
| Объем масла | 6 л |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Количество корзин | 1 шт |
- Цена: 4 893 ₴

