
Електричний кип'ятильник - термос багатофункціональний Bartscher A200050 20 л.
12 772 ₴
- В наличии
- Код: Bartscher A200050
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Електричний кип'ятильник - термос багатофункціональний Bartscher A200050
Універсальний кип'ятильник може використовуватись для приготування гарячих напоїв, в тому числі для глінтвейну, грогу і т.ін.
Виробник - Bartscher
Підключення до електромережі - 220 В
Потужність електрична, кВт - 2
Терморегулятор - нема
Об'єм: 10-30
Стенка корпуса: Одинарная
Температурный режим, град - до 80
Довжина (нетто), мм - 270
Ширина (нетто), мм - 270
Висота (нетто), мм - 610
Вага (нетто), кг - 4.7
Ширина - 320 мм
Глибина - 320 мм
Висота - 640 мм
Вага - 6 кг
Країна-виробник - Німеччина
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Вид оборудования | Чаераздатчик |
| Максимальная рабочая температура | 80 град. |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Минимальная рабочая температура | 30 град. |
| Номинальная потребляемая мощность | 2 кВт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Расположение | Настольное |
| Режим работы | Поддержание температуры |
| Сфера использования | Fast-food, HoReCa, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Тип оборудования | Наливной |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.7 кг |
| Высота | 610 мм |
| Диаметр | 270 мм |
| Объем | 20 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 12 772 ₴

