СОКОВИЖИМАЛКА - ПРЕС РУЧНИЙ ДЛЯ ЦИТРУСОВИХ KRCS-ETK 01
Прес для цитрусових KRCS-ETK 01 турецького виробництва KARACSAN чудовий пристрій для отримання свіжовижатого соку апельсинів, грейпфрутів, лимонів, мандаринів та інших цитрусових фруктів.
Прес для цитрусових KRCS-ETK 01 представлений як вертикальний пристрій, основні елементи якого виготовлені з чавуну та нержавіючої сталі.
Матеріал чаші - сплав.
В даному пресі для цитрусових - рейковий механізм.
За допомогою пресу для цитрусових KRCS-ETK 01 можна отримати корисний,свіжий та смачний сік з мінімальними частинками м'якоті. Дана соковижималка дуже проста і зручна в експлуатації, надійна, виготовлена з якісних матеріалів, має гарний зовнішній вигляд.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Бренд KARACASAN
Країна виробник Туреччина
Габарити, мм 240х240х540
Гарантія 12 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | KARACASAN |
| Страна производитель | Турция |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Назначение | Для цитрусовых |
| Резервуар для сока | Нет |
| Тип | Пресс |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 540 мм |
| Длина | 240 мм |
| Ширина | 240 мм |
- Цена: 4 223 ₴


