
Сифон для вершків Kitchen Line 0,5 чорний Hendi 588420
3 657 ₴
- В наличии
- Код: 588420
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Сифон для вершків Kitchen Line, 0,5 чорний Hendi 588420
- Дозволяють легко, зручно та дешево приготувати збиті вершки, креми, соуси, муси.
- Ідеальне рішення для кафе, барів, ресторанів, магазинів із морозивом, бістро
- Матова чорна алюмінієва пляшка, тримач для зарядного пристрої для голови та крему
- У наборі 3 насадки з поліпропілену та щітка для чищення насадок
- Не призначений для гарячих соусів
- Використовувати балончики для сифонів для вершків (N₂O), балончики не додаються
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hendi |
| Страна производитель | Польша |
| Высота | 260 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Назначение | Для взбивания сливок |
| Объем | 0.5 л |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сифон |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 80 мм |
- Цена: 3 657 ₴

