
Сифон для вершків Profi Line 1 л Hendi 588024
6 887 ₴
- В наличии
- Код: 588024
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Сифон для вершків Kitchen Line, 1.0 з нержавіючої сталі Hendi 588024СИФОН ДЛЯ ВЕРШКІВ PROFI LINE
Дозволяють легко, зручно та дешево приготувати збиті вершки, креми, соуси, муси.
Ідеальне рішення для кафе, барів, ресторанів, магазинів із морозивом, бістро
Дозволяють легко, зручно та дешево приготувати збиті вершки, креми, соуси, муси.
Ідеальний для прикраси капучино, кави, шийок та морозива
Можливість готувати гарячих кремів та соусів при температурі до 70°C
Вміст залишається свіжим протягом 14 днів при зберіганні у холодильнику
У наборі 3 насадки з нержавіючої сталі та щітка для чищення насадок
Використовувати балончики для сифонів для вершків (N₂O), балончики не додаються
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hendi |
| Страна производитель | Польша |
| Высота | 260 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Назначение | Для взбивания сливок |
| Объем | 1 л |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сифон |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 80 мм |
- Цена: 6 887 ₴


