Характеристики
Бренд - Suhini
Вага - 7,3 кг ± 3%
Габаритні розміри - 360 × 230 × 350 мм
Гарантія - 12 місяців
Захисна кришка чаші - Є (MS-пластик)
Кількість швидкостей - 8
Колір - сріблястий
Комплектація^
-планетарний міксер;
-цільнометалевий вінчик (для збивання);
-цільнометалевийй плаский бітер (для змішування);
-цільнометалевий гак (для замішування);
- чаша з ручкою і захисною кришкою;
-Інструкція з експлуатації;
-гарантійний талон.
Матеріал корпусу: АВS-пластик (ударостійкий термопласт)
Матеріал чаші: нержавіюча сталь
Напруга підключення: 220-240 В, 50 Гц
Обсяг діжі: 6 л
Плавний пуск двигуна: є
Потужність: 1.20 кВт
Тип діжі: знімна
Тип діжі тестомесильной машини: знімна
Тип робочої головки: відкидна
Тип тістомісильної машини: планетарне обертання насадок
Тип управління: електромеханічний
Планетарний міксер Suhini SH-SM6.8GR
Планетарний міксер Suhini SH-SM6.8GR - призначений для замісу дріжджового і бездріжджового тіста різної в'язкості, збивання яєць, вершків, кремів і мусів , приготування пюре, фаршу і т.п.
Двигун потужністю в 1200 Вт впорається з будь-якими завданнями для кондитерських виробів, випічки та кулінарії.
Планетарний міксер має 8 швидкостей обертання . Ручка перемикача швидкостей забезпечена світлодіодним підсвічуванням. Кріплення насадок до корпусу двигуна здійснюється спеціальним фіксатором, завдяки якому насадки надійно зафіксовані навіть при дуже швидкому обертанні.
В комплектацію міксера входить:
3 змінні насадки
- суцільнометалевий вінчик для збивання яєць, вершків, кремів і приготування повітряних мусів;
- насадка металевий плоский бітер (лопатка ) для змішування незамінна в приготуванні глазурі і домашніх соусів;
- суцільнометалевий гак для замісу дріжджового або прісного тіста.
Містка чаша
- знімна дежа (чаша) з нержавіючої сталі об'ємом (6 л) зі зручною ручкою для перенесення.
Захисна кришка діжі
- спеціальна захисна кришка чаші виготовлена з міцного і не втрачає прозорості з плином часу MS-пластика. Широкий отвір в кришці дозволяє акуратно додавати інгредієнти в діжу в процесі роботи міксера.
Безпека, надійність, довговічність:
Насадки планетарного міксера - суцільнометалеві, що гарантує довгий термін служби при різних навантаженнях.
Модель оснащена механізмом плавного пуску завдяки якому двигун не наражається на небезпеку поломки в піковий момент навантаження.
Корпус міксера виготовлений з надійного і міцного ABS-пластика.
6 зручних прогумованих ніжок дозволяють бути стійким навіть при роботі на максимальній швидкості.
Модель планетарного міксера ідеально впишеться у ваш інтер'єр, так як представлена в сучасній кольоровій гамі: сріблястий колір.
Вибирайте свій Suhini і додайте життю смак!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Suhini |
| Страна производитель | Китай |
| Вид оборудования | Миксер |
| Материал | Пластик |
| Механизм поднятия головы | подъемная траверса |
| Номинальная потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объём дежи | 6 л |
| Сфера использования | Пищевая промышленность, Fast-food, HoReCa, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Тип миксера | Планетарный |
| Тип оборудования | Однопостовый |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.3 кг |
| Высота | 360 мм |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Описание емкостей и насадок | |
| Голова тестомеса | Подъемная |
| Количество емкостей | 1 шт |
| Материал емкости | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 5 770 ₴






