Апарат для підігріву готових страв (марміт) GoodFood BM4.
Настільний марміт на 4 гастроємності GN 1/2 х 150 мм.
Розігрів їжі здійснюється парою.
Паровий марміт забезпечує м'якше і рівномірніше нагрівання їжі.
Корпус, кришка та ємність із нержавіючої сталі.
Замість базової комплектації гастроємностей розміром GN 1/2 – 4 шт можна встановити GN 1/3 – 6 шт, або GN 1/1 – 2 шт.
Максимальна глибина гастроємностей 150 мм.
Наповнення водою – вручну.
Зливного крана немає.
Автоматичний термостат.
Регулювання температури води 30–110°С.
Потужність Тена 1,5 кВт.
Напруга: 220В/50Гц.
Габаритні розміри: 590х700х260 мм. - Вага: 16 кг.
Пакувальні розміри: 620x755x285 мм. - Вага в упаковці: 17 кг.
Гастроємності та кришки в комплекті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Страна производитель | Китай |
| Вид оборудования | Мармит |
| Сфера использования | Fast-food, HoReCa, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Назначение | Для вторых блюд |
| Форм-фактор | Переносной |
| Расположение | Настольное |
| Количество емкостей | 4 |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Материал крышки | Нержавеющая сталь |
| Тип крышки | Без крышки |
| Материал изготовления подставки | Нержавеющая сталь |
| Принцип работы ТЭНов | На водяной бане |
| Максимальная рабочая температура | 110 град. |
| Минимальная рабочая температура | 30 град. |
| Источник питания | Электричество |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 1.5 кВт |
| Вес | 16 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 700 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Высота | 260 мм |
- Цена: 7 505 ₴





