
Марміт-вітрина GN 1/2 х h150 мм GoodFood BM6G
10 965 ₴
- В наличии
- Код: GoodFood BM6G
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Апарат для підігріву готових страв (марміт) GoodFood BM6G вітрина
Настільний марміт-вітрина на 6 гастроємності GN 1/2 х h100 мм дозволяє наочно демонструвати страви, надаючи покупцеві максимальний огляд.
Персонал має зручний доступ до страв, що виставляються.
Розігрів їжі здійснюється парою. Паровий марміт забезпечує м'якше і рівномірніше нагрівання їжі.
Корпус, кришка та ємність із нержавіючої сталі. Марміт укоплектоварн скляною вітриною.
Максимальна глибина гастроємностей 100 мм.
Наповнення водою – вручну. Зливний кран.
Автоматичний термостат. Регулювання температури води 30–110°С.
Стійка основа.
Потужність ТЕНу 1,8 кВт. Напруга: 220В/50Гц.
Габаритні розміри: 1720х350х315 мм. - Вага: 32 кг.
Пакувальні розміри: 1750х450х250 мм. - Вага в упаковці: 34 кг.
Гастроємності та кришки в комплекті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Страна производитель | Китай |
| Вид оборудования | Мармит |
| Сфера использования | Fast-food, HoReCa, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Назначение | Для вторых блюд |
| Форм-фактор | Переносной |
| Расположение | Настольное |
| Количество емкостей | 6 |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Материал крышки | Нержавеющая сталь |
| Тип крышки | Без крышки |
| Материал изготовления подставки | Нержавеющая сталь |
| Принцип работы ТЭНов | На водяной бане |
| Максимальная рабочая температура | 110 град. |
| Минимальная рабочая температура | 30 град. |
| Источник питания | Электричество |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 1.5 кВт |
| Вес | 32 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1720 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Высота | 315 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип установки | настольная |
| Тип подключения | электро |
| Размер емкостей | 3 гастроемкости GN 1/3 х h150 мм |
| Вес в упаковке, кг | 15 |
| Внутренняя емкость | Нержавеющая сталь |
| Сливной кран | Нет |
| Автоматический термостат | Да |
| Упаковочные размеры (ДхШхВ), мм | 400х610х290 |
| Габаритные размеры (ДхШхВ), мм | 380х590х250 |
| Артикул | BM3 |
| Напряжение, В | 220 |
| Регулятор температуры | + 30 ... + 110 град. |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Вес (кг) | 13 |
- Цена: 10 965 ₴




