
Контактний гриль SS-16 SILVER (Турция)
9 261 ₴
- В наличии
- Код: SS-16 SILVER
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Контактний гриль SS-16 SILVER (Турция)
Контактний гриль SS-16-SILVER це новий гриль, створений компанією IŞIKGAZ для європейського ринку. Продовження лінійки контактних грилів 2130-SILVER, що добре зарекомендувала себе.
Контактний гриль SS-16-SILVER відповідає всім стандартам ЄС. Від посиленого, потужнішого електричного кабелю, до міцнішого корпусу і нової чавунної смаженої поверхні.
Нова жарочна поверхня
Посилений корпус із нержавіючої сталі
Підйомна система кришки, з фіксацією в будь-якому положенні
Новий, більш економічний нагрівальний елемент.
Пластиковий захист верхньої пружини
Новий дизайн
Характеристики
Габаритні розміри ДхШхВ, мм: 480x410x240
Кількість постів, шт: 1
Комплектація піддон для збору відходів
Особливості фіксація верхньої робочої поверхні на необхідній висоті
Робоча поверхня, мм 385х250
Тип поверхні Ребриста
Діапазон температур, С +50 ... + 300
Матеріал корпуса нержавіюча сталь
Потужність, кВт 1,8
Напруга, В 220
Вага, кг 21
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Silver |
| Страна производитель | Турция |
| Вид гриль оборудования | Гриль контактный |
| Источник питания | Электричество |
| Количество рабочих поверхностей | 1 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Нагревательный элемент | ТЭН |
| Номинальная мощность | 1.8 кВт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 21 кг |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 480 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 9 261 ₴

