
Плита газова 2-х конфорочна ME20 (CEJ26) REMTA
7 750 ₴
- В наличии
- Код: ME20 (CEJ26) REMTA
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Плита газова 2-х конфорочна ME20 (CEJ26) REMTA
Плита газова 2-х конфорочна ME20 (CEJ26) REMTA
Плита газова настільна 2-х конфорочная МЕ20 (CEJ26) Remta, професійна. Чугунные накладки на конфорки. Може використовуватися як на кухні, так і в кафе, ресторані або підприємстві спільного обслуговування, так і для використання на дачі, в будинку та інших умовах. Підключається до балонному газу. Корпус виконаний з нержавеючої сталі.
Розмір конфорок: 200х200 мм.
Потужність: 1.34 кВт
Габарити, мм 615х420х170
Вага: 9 кг

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remta |
| Страна производитель | Турция |
| Сфера использования | Для судов, Fast-food, HoReCa, Уличная торговля, Торговые магазины, Офисы организаций |
| Источник питания | Газ |
| Расположение | Настольное |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Номинальная потребляемая мощность | 1.34 кВт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Вид конфорки | чугунная |
| Описание рабочей поверхности и зон нагрева | |
| Общее количество конфорок | 2 |
| Тип рабочей поверхности | Раздельная |
| Форма рабочей поверхности | Квадратная |
| Материал рабочей поверхности | Чугун |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 615 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Высота | 170 мм |
| Вес | 9 кг |
- Цена: 7 750 ₴

