
Плита газова настільна 6-ти конфорочна LORS GO.1273
54 600 ₴
- В наличии
- Код: VIBER GO.663
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Плита професійна настільна на LPG (балонний) газ.
Плита професійна настільна на LPG (балонний) газ. Кількість конфорок: 6
Чавунні накладки на конфорки. Може використовуватися як на кухні, так і в кафе, ресторані або підприємстві спільного обслуговування, так і для використання на дачі, в будинку та інших умовах. Підключається до балонного газу. Корпус виконаний з нержавіючої сталі. Обладнаний газовим контролером.
Розмір конфорок: 370х300 мм.
Потужність: 30 кВт
Розпірка: 1200х700х300 мм
Вага: 67 кг

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remta |
| Страна производитель | Турция |
| Сфера использования | Для судов, Fast-food, HoReCa, Уличная торговля, Торговые магазины, Офисы организаций |
| Источник питания | Газ |
| Расположение | Настольное |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Номинальная потребляемая мощность | 30 кВт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Вид конфорки | чугунная |
| Описание рабочей поверхности и зон нагрева | |
| Общее количество конфорок | 6 |
| Тип рабочей поверхности | Раздельная |
| Форма рабочей поверхности | Квадратная |
| Материал рабочей поверхности | Чугун |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1200 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Высота | 300 мм |
| Вес | 67 кг |
- Цена: 54 600 ₴

